• Amerika’daki İngilizce Kursları içerik bakımından genel ingilizce derslerinden iş ingilizcesine, konuşma kurslarından akademik ingilizceye kadar birçok farklı programdaki ingilizce derslerden oluşmaktadır.

  • ABD’deki İngilizce Kurslarından birinin tercihinde  bu okullardaki programların çeşitliliği ve yaşamak istediğiniz bölge asıl seçiminizde önemli bir rol oynayacaktır. Ancak buradaki kriterlerin en önemlisi seçilecek olan dil kursunun sizlere sunduğu eğitim kalitesi olacaktır.

  • Amerika’da bulunan İngilizce Kurslarımızda uzman eğitimcilerin gözetiminde, çok büyük bir titizlikle hazırlanmış olan ders programları ve materyaller eşliğinde ingilizce eğitiminize başlarsınız.

  • Programlara başlamadan önce ingilizce bilgi düzeyiniz ölçümlenir. Buna bağlı olarak 10 değişik seviyeden oluşturulmuş olan ingilizce programlardan birine ingilizce sevinenize göre yerleştirilirsiniz.

  • Yoğun İngilizce Programlarımız genellikle haftalık 20 ile 30 saat arasındadır. Ders içerisindeki %75 lik bir kısım ingilizce konuşmaya  odaklıdır. İngilizce kurslarında ana dili ingilizce olan öğretmenleriniz eşliğinde hem ingilizceyi  hızlı bir şekilde öğrenmeğe başlarsınız,  hem de her hafta sınıfta öğrendiklerinizi pratik yapma imkânına kavuşursunuz.

  • Amerika’daki İngilizce Kursları az sayıda öğrenciden oluşan küçük sınıflar için hazırlanmış olup, eğitmenlerinizle etkin bir biçimde bire bir ders içerisinde dikkat dağılmaksızın eğitiminizi sürdürmenizi sağlamaktadır. Aynı şekilde dil öğreniminiz eğitmenlerimiz tarafından gözlenmekte olup ingilizce öğrenirken yapmış olduğunuz hatalar kolaylıkla hemen  düzeltilmektedir.