Academic America

Academic America (AA), Kişisel istekleriniz, ihtiyaçlarınız ve hedefleriniz doğrultusunda başta New York, Los Angeles, Chicago şehirleri olmak üzere AKADEMİK alanda öğrencilerimize Amerika’daki Üniversitelerde ya da Özel Eğitim Kurumlarında sunulan Yurtdışı ve Türkiye’de Yaz Okulu, Yurtdışı Dil Okulu, Sertifika- Diploma, Ön Lisans, Lisans ve Yüksek Lisans, TOEFL, Amerika Kampüs Turları, Kültürler arası Eğitim-Etkileşim-Adaptasyon & Koçluk, ABD’de Aile İngilizce Öğrenme Programları ile AMERİKA DANIŞMANLIĞI alanında ise Amerika VIP Turları (New York, Las Vegas, Los Angeles, San Francisco, San Diego, Chicago, Miami), Rehberlik &Tercümanlık, Seminer & Fuar Hizmetleri, Amerika’da Doğum, ABD’de Emlak, ROUTE 66 Turu için size özel yurtdışı eğitim, danışmanlık ve yerleştirme hizmeti sunar.

“ A A “ olarak biz, uzun yıllardan beri Amerika`da ikamet eden, akademik alanda uzman ekibiyle katılacağınız yurtdışı programı boyunca iletişim kurabileceğiniz ve ilgili sorularınızda her zaman yanınızda olacaktır.

BU NEDENLE :
• Asıl yurtdışı eğitim danışmanlık hizmetinin, öğrencinin gideceği yabancı ülkede verilmesi gerektiğini düşünürüz.

• Onun için Academic America (AA) eğitim alacak öğrencinin gerek dilini, gerekse yaşam koşullarını ve bürokratik prosedürlerini bilmediği Chicago`da bulunmaktadır.

• Öğrencilerimize başta Chicago’dan olmak üzere bire bir, en etkin düzeyde ve yetkin bir şekilde yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti verilir; tüm akademik, resmi ve bürokratik yurtdışı işlemleri kurumuz tarafından halledilir.

• Academic America (AA) ’nın işbirliği yaptığı tüm yurtdışı seçkin kurum ve kuruluşlar ABD’de özellikle New York, Los Angeles, Boston, Miami ve Chicago’da faaliyet gösterirler.

• Yurtdışı Eğitim danışmanlarımız akademik eğitimlerini Chicago`da tamamlamış olup, kariyerlerini de ABD`de sürdürmektedir.

• Ayrıca, okul vize işlemlerinden uçak bileti teminine, havalimanında karşılanmanız ve kalacağınız mekanların ayarlanmasına kadar bir çok alanda sizlere yurtdışı hizmeti vermekteyiz.

• Kısacası yakın gelecekte başlayacağınız Amerika’daki yurtdışı eğitiminizde “ Academic America “ her an yanınızda olacaktır.

• Kurumumuz öğrencilerine vereceği tüm yurtdışı hizmetleri, sorumluluklarını, işleyiş ve ilerleyiş prosedürünü sözleşme ile garanti altına alır.

Ofislerimiz

ADRES:

Vükela Cad. Kitapçı Mehmet Sok. Celayir Apt.
No:14/2 Bostancı / İstanbul
Telefon: 0216 373 00 40 – 0533 223 13 29
E-Posta: academicamerica@gmail.com

Bizler

image 1
image 1
image 1
image 1