(Berkeley, Boston, Chicago, Los Angeles, New York, San Diego, San Francisco, Washington DC)

Kaplan International olarak İngiltere, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda, Amerika ve Kanada’nın en çekici yerlerinde 40 adet dil okulumuz bulunmaktadır. Modern şehir merkezi okullarından, tanınmış üniversitelerin kampüsünde bulunan okullara kadar, size en uygun okullarda kaliteli İngilizce eğitimi alabilirsiniz. Tüm dil okullarımız, modern tesislere ve bulundukları bölgenin kültürel, sosyal ve tarihi etkinliklerine kolay erişim sunmaktadır.

2013 Fiyatları

rennert Rennert Amerika Dil Okulu 1973 yılında bir dil bilimci olan César Rennert tarafından Amerika’da kurulmuştur. César 1973 yılında işte bu hayalle yola çıktı. Kendi ana dili olan İspanyolcayı öğretmeye başladığı tek bir sınıftan oluşan Rennert Dil Okulu, bugün uluslararası, başarılı bir dil merkezi haline gelmiş durumdadır. Bugün Amerika’da hem New York (Manhattan) hem de Miami’de dil okulları bulunan Rennert, ön planda tuttuğu İngilizce eğitimi alanında ESL kursları arasında hep ilk sıralarda yer almaktadır.

 

 

st-giles-logo

 • İngilizce eğitiminde 50 yılın üzerinde tecrübe
 • Yüksek kalitede öğrenimde uluslararası saygınlık
 • Birleşik Krallık, ABD, Kanada ve Brezilya gibi konum seçenekleri
 • Tüm yaş gruplarına, beceriye ve amaca uygun olarak tasarlanan esnek programlar
 • Size ve ihtiyaçlarınıza odaklı kişisel eğitim deneyimi
 • Heyecanlı, hareketli ve öğrenci merkezli dersler
 • En yeni kaynaklarla donatılmış modern öğretim merkezleri
 • Paranızın karşılığını fazlasıyla alma olanağı

talkTALK’da, İngilizce’nizi en hızlı ve en keyifli şekilde geliştirmenize yardımcı olmaktayız. Kampus merkezlerimiz öğrencilere Yoğun ve Akademik İngilizce, Sınava Hazırlık ve Üniversiteye Yerleştirme gibi kapsamlı bir program seçimi sunmaktadır. Profesyonel ve cana yakın öğretmenlerimiz İngilizce veya Üniversite’ye Kabul hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaklardır. Amacımız, size ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış en iyi programı sunmaktır.

 

 

Chicago

DePaul Üniversitesi’nin 1996 yılında kurulan English Language Academy (ELA) bölümü, lise ve üniversite mezunlarını Amerikan üniversitelerine hazırlayan yoğun bir ikinci dil olarak İngilizce programıdır. Dersler haftanın beş günü, genellikle 9:00 ila 15:00 saatleri arasında ve haftada ortalama 18 saat olarak  5 ayrı seviyede yapılmaktadır. Öğrencilerin seviyesi bir seviye belirleme sınavı aracılıyla belirlenir. Başarılı öğrenciler her dönem seviye atlar. ELA aynı zamanda TOEFL’a hazırlıkta, TOEFL Intensive Program (TIP) adlı özel bir program yürütmektedir.

De Paul Yaz Okulu

intrax

 

( San Francisco, San Diego, Chicago )

Intrax dil okulları 1980 yılından bu yana eğitim veren bir kurumdur. Amerika’da kaliteli ancak öğrencinin bütçesini sarsmayacak şekilde eğitim hizmeti sunan nadir okullardan biridir Intrax.
Büyük bir eğitim grubu olan Intrax şirketlerinin bir parçası olan Intrax dil okulları, Amerika’da 3 farklı lokasyonda eğitim sunmaktadır. Amerika’nın uluslar arası öğrenciler tarafından en çok tercih edilen 3 büyük şehrinde merkezi bulunmaktadır, San Francisco, San Diego ve Chicago. Dil eğitiminin yanı sıra profesyonel programlar da sunan Intrax öğrencilerinin kariyer hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktadır.

2013 Fiyatları

 

UCLA

Akademik Yoğun İngilizce Programı (AIEP) ve Üniversiteye Hazırlik Senesi(UPT)
Akademik Yoğun İngilizce Programı şu kişiler için hazırlanmıştır:
• Bir Amerikan kolejinde ya da üniversitesinde lisans veya yüksek lisans için hazırlanmak isteyenler; program Üniversiteye Hazırlanma Yolu (UPT) içermektedir, ve/veya
• İngilizceyi kişisel veya mesleki sebeplerle, akademik ve özenli bir yaklaşım önderliğinde çalışmak isteyenler.
AIEP 10 haftalık bir program olup kış, bahar ve yaz aylarında sunulmaktadır. Yaz mevsiminde bu program 12 haftalık ve iki tane 6 haftalık oturumlar halinde programlanmıştır.

2013 Fiyat Listesi

YOĞUN İNGİLİZCE 10 hafta: haftada 23 saat
Yedi seviyede eğiti alabileceğiniz bir kurstur ve en fazla 15 kişilik dersliklerde eğitim görülür. İngilizceniz’i hem pratik olarak hem de gramer olarak ilerletirsiniz. Kursun başında gireceğiniz seviye belirleme sınavıyla size en uygun olan kursa devam edersiniz. Kurs sonunda alınacak sertifikada tüm dünyada bilinen bir sertifikadır.

İŞ İNGİLİZCESİ 4 hafta:
Okuma, yazma ve Uluslar arası alanda İş alanlarında bağlantı kurabilmek için eğitim verilir. Uluslar arası pratik yapabileceğiniz bu alanlar: Pazarlama, Finans, Yönetim, Karar verme ve e-commerce alanlarıdır.

İş alanlarında en faydalı ve etkili iletişim tekniklerini öğrenirisiniz, uluslar arası iş dünyasında çok büyük bir paya sahip olan Amerika ile ilgili daha önemli iş tecrübeleri edinirsiniz. Kurs sonunda size verilecek sertifikanın dünyanın her yerinde geçerliliği olan bir sertifika olma özelliği vardır.

2013 Fiyat Listesi

UIC_logo

Amerika’nın Chicago kentinde bulunan UIC Tutorium, akademik hazırlık ve mesleki gelişim için yıl boyunca, ingilizce eğitim programı sunmaktadır.

 • Yeni başlayandan ileri dereceye kadar 6 ayrı eğitim seviyesi
 • Haftada 20 – 25 saatlik dersler
 • Ortalama 12 öğrencilik sınıflar
 • Yüksek dereceli deneyimli mesleki fakülteler
 • Bilgisayar destekli eğitimler
 • Geziler
 • Üniversiteye kabul işlemlerinde yardım
 • Göçmenlik işlemleri ve I-20 formları
 • Kampüs içinde lojmanlar

2013 Fiyat Listesi

Amerika Birleşik Devletleri’nin iyi iki yıllık Devlet Üniversitelerinden biri olarak kabul edilen SMC Amerikan üniversite eğitiminin ilk iki yıllını verir. SMC, UCLA ve USC’ye transferde 1 numara olarak tanınmaktadır. SMC’ye yaklaşık 34.000 öğrenci gitmektedir, bunun %9’unu 100’dan fazla ülkeden gelen uluslararası öğrenciler oluşturmaktadır

 

 

 

HC

Amerika’da çok iyi ingilizce öğrenmek ve yeni kültürleri tanımak için ise en güzel seçeneklerin başında akla ilk Los Angeles gelmektedir. Hollywood College’da bir yandan eğitiminizi sürdürürken, bir taraftan da Amerika’daki günlük hayatın içinde ingilizcenizi pratik yaparak geliştirirsiniz. Los Angeles`daki okulumuzda ingilizce öğrenme veya  geliştirmek amaçlı dil programlarımızın çeşitliliği sayesinde, kendiniz ve kariyeriniz için mükemmel bir fırsat elde etmiş olacaksınız.

Fiyat Listesi